אודותינו

הזמנות באיכות פרימיום הן האהבה והמקצוענות שלנו

מי אנחנו

במשך 25 שנה בהן ניהלנו בית דפוס, למדנו דבר או שניים על הדפסת הזמנות. הבנו גם שיש כאן נישה ייחודית עם שפה, כלים וטכניקות משלה.
במקום להציע כמו כל בית דפוס אחר "קצת מהכל" בחרנו ברבות השנים להתמקד באהבה הגדולה שלנו – הזמנות לאירועים עשויות באיכות פרימיום, בעיצוב עילי ובביצוע מושקע. כיום אנו גאים להציג הכל, אבל ממש הכל, בתחום הנישתי, הספציפי והשמח הזה. תמצאו אצלנו את מגוון הניירות המדהים ביותר, באיכות שכמעט ולא ניתן למצוא בארץ. מעטפות בכל הגדלים וכן מעטפות קאסטם בגודל ובנייר שיותאם במיוחד אליכם, מגוון כרטיסים משלימים כמו כרטיסי תודה, כרטיסי הושבה, אישור השתתפות עם מעטפה תואמת, ועוד. נציע אפשרויות ופתרונות להשבחות דפוס ייחודיות כמו הטבעות, הדפסות בהבלטה, שטנצים, הבלטות, הדבקת שכבות וחיתוכי לייזר – והכל בביצועים המתאימים לעולם ההזמנות.

מעבר להזמנות עצמן אנו מתמחים גם בהדפסת מזכרות יוקרתיות לשמחות ולאירועים כמו ברכונים, זמירונים לשבת חתן, תפילה לכלה, סדר הדלקת נרות חנוכה, ומה לא. גולת הכותרת היא השירות המלכותי שאנו מעניקים לכם. בתקופת עומס לחוצה של ערב חתונה, אנו מגיעים אליכם ולוקחים אלינו את כל האחריות לנושא ההזמנות, כך שתחום ההפקה הזה יורד לכם מהראש ומשמח לכם את הלב.
נבוא לביתכם בשעה הנוחה לכם, ללא התרוצצויות, תיאומים עם מחותנים וחיפושי חניה; נלווה ונפקח על כל שלבי הביצוע, ונביא אליכם הביתה את ההזמנות היפהפיות, כשהן מודפסות ומוכנות למשלוח.
אנו מספקים את השירות ישירות לבעלי השמחה או לחליפין, עובדים מול מפיקי ומעצבי אירועים. במקרים של אירועי התרמה והוקרה אנו מתנהלים מול המוסדות או הגוף המפיק, בשרות אישי ומושלם.

איך זה עובד?

מתקשרים

נציג שירות אצלכם בבית

מזמינים נציג של מרכז ההזמנות לביתכם, בשעה הנוחה לכם. לנציג ידע רב בעולם הדפוס עם מומחיות ספציפית לנושא ההזמנות. הוא יעזור ויכוון אתכם לתוצאה שבדמיונכם. תבחרו ממגוון ענק של דוגמאות יפהפיות ותבנו את ההזמנה שעליה חלמתם.

מעצבים

עד שתהיו מרוצים מכל פרט

כל האלמנטים שבחרתם להזמנתכם: סוגי הנייר והמעטפות, הפונט, הצבע, השבחות הדפוס – כל אלו נכנסים לעבודה על שולחן הגרפיקאי. אתם מקבלים לאישור סקיצה במייל, אותה נדייק ונתאים על פי הפידבק שנקבל מכם. לא נשקוט עד שתהיו מרוצים מכל פרט.

שולחים

ההזמנות המודפסות אצלכם בבית

ההזמנות נכנסות לדפוס, מטופלות ביד אוהבת ובפיקוח צמוד, ועובר,ת בקרת איכות מוקפדת. ההזמנות מגיעות אליכם כשהן ארוזות בחבילות של 100 יחידות כרוכות בחבק יוקרתי, באופן שיקל עליכם את הספירה והחלוקה. אתם מוזמנים ללטף…

מגוון אפשרויות

קטלוג מגוון

מבחר ניירות

פונטים ייחודיים

ניסוחים מדוייקים

לקוחות ממליצים

 • נציג מרכז ההזמנות הגיע אלינו בימים הלחוצים ביותר לפני תכנון החתונה, ובתהליך קצר - שלא דרש טרחה מצידנו - קיבלנו עד הבית הזמנות יפהפיות, בלי להתרוצץ ולהתאמץ. פשוט תודה!

  יהושעיה והודיה רומנו
 • מסתבר שחלומות יכולים להתגשם! אחרי פגישה עם מומחה מרכז ההזמנות קיבלנו הזמנה קלאסית ואיכותית בדיוק כמו שדמיינו, ואפילו יותר. לא האמנו שאיכות ושירות כאלו קיימים בארץ. בציון מ- 1-10 מבחינתנו אתם 11.

  חיים ושרה גרין
 • המקצוענות שלכם שבתה את ליבנו. הנציג שלכם הכיר את כל האפשרויות והטריקים הקטנים שעשו את כל ההבדל. הרגשנו שממש התאמץ והשקיע בנו באופן אישי. הפכתם בשבילנו מה שיכולה היתה להיות סתם הזמנה - להזמנה מושלמת.

  משפחת גולדשטיין
 • לקראת ארוע מושקע שערכנו לתורמי המוסד, היה חשוב לנו שכבר בשלב ההזמנה האורחים יקבלו את תחושת ה"וואו" של הארוע. מצאנו אצלכם עיצוב מוקפד כולל כל הפרטים הקטנים, התוספות, הגימורים והמעטפות. לא ראינו מגוון איכותי כזה ובקרת איכות לאורך התהליך בשום מקום אחר, ממליצים בחום.

  דניאל בן דוד

נשמח לתת לך שירות! מהיום אפשר בקלות להזמין דרך האתר או בטלפון צור קשר >